İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Güzellik ve estetik algısı tarih boyunca önemini korumuştur. Tüm medeniyetler gelenek, görenek, inanış ve kültürel anlayışlarına göre bu konuya yaklaşmıştır.

Güzellik, tarih boyunca edebiyat, heykel ve resim gibi pek çok sanat eserine yansımıştır.

Geçmişte güzelleşmek için daha çok doğal yöntemler kullanılıyordu.

Ancak günümüzde modern tıpla güzellik standartları daha da yükselmiştir. Medikal uygulamalar oldukça popüler hale gelmiştir.

Medikal muayenelerde gerçekleştirilen dolgu, lazer, gençlik aşısı, mezoterapi, PRP ve peeling uygulamalarıyla pırıl pırıl genç bir cilde sahip kavuşmak mümkündür.

Ancak bu işlemlerin profesyoneller tarafından sağlıklı koşullarda yapılması önemlidir.

Dermatoloji Uzmanı Doktor Fatma Menteş, aldığı tıp eğitimin yanı sıra katıldığı ulusal ve uluslararası kongrelerde “estetik dermatoloji” alanındaki deneyimini geliştirdi.

Muayenehanesinde teknolojik cihazlar ve bilimsel yöntemlerle hizmet sunan Uzm. Dr. Menteş, faaliyetlerinde “memnuniyet odaklı” bir anlayışla hareket ediyor.

Danışan memnuniyetine büyük önem veren Uzm. Dr. Menteş, güler yüzlü, iletişim yeteneği güçlü, hijyen konusunda hassas, yenilikleri yakından takip eden güçlü ve profesyonel bir kadro ile çalışmalarını sürdürüyor.

Başvuru Formu

Uzman Doktor Fatma Menteş muayenesinde açık bulunan kadrolara inceleyebilirsiniz. Bu kadrolara başvurup ailemizin bir parçası olmak için aşağıda bulunan formu doldurabilirsiniz.

Kampanyalardan haberdar olmak için elektronik ileti almak istiyorum.

Bilgilendirme ve Aydınlatma Metni'ni Okudum ve Kabul Ediyorum.

Hemen Randevu Al