Gençlik Aşısı İle El Üzeri Gençleştirme

Gençlik Aşısı İle El Üzeri Gençleştirme İşlem Takvimi
 • İşlem Süresi

  90 Dk

 • Etki Süresi

  En Az 3 Seans

 • İşe Dönüş

  --

 • Anestezi

  Gerekmiyor

Gençlik Aşısı İle El Üzeri Gençleştirme

Gençlik aşısı, elastikiyetini kaybeden ve deforme olan cildimizin eski sağlıklı yapısına kavuşmasına yardımcı olan önemli bir tedavi yöntemidir. İklim koşulları, çalışma şartlarımız, ilerleyen yaş ve çeşitli çevresel etkenlerden dolayı, ince bir yapıda olan elimizde yaşlanma belirtileri ortaya çıkabilir.

Ancak gençlik aşısı sayesinde cildimizin ihtiyaç duyduğu nem ve besinler bu sorunların hafifletilmesinde etkili olmaktadır.

Gençlik Aşısı Nedir?

Yaşlanma belirtilerini hafifletmek için kullanılan bir tedavi yöntemi olan gençlik aşısı elastikiyet kaybını gidermemizi sağlar. Bu da sarkmalara, kırışıklıklara ve lekelenmelere karşı etki gösterir. Cildin kollajen üretimini de destekleyen gençlik aşısı, cildin kendini onarma sürecini hızlandırır.

Parlaklığını ve nem dengesini yeniden kazanmasını sağlar. Cildimizin en hassas ve ince bölgeleri arasında yer alan el üzeri cilt dokusundaki yaşlanma etkilerini gidermek için gençlik aşısı uygulamasından faydalanılır.

Siz de el üzerindeki yaşlanma belirtilerinden şikayetçiyseniz geç kalmadan uzman bir dermatolog hekime başvurarak kendiniz için en uygun tedavi seçeneğine karar verebilir ve cildinize kaybettiği sağlığını yeniden kazandırabilirsiniz.

Gençlik Aşısı Başka Hangi Durumlarda Uygulanır?

 • Yüzde ortaya çıkan sarkmalar ve kırışıklıklara karşı
 • Gıdı sarkmalarına karşı
 • Boyun kırışıklıkları ve sarkmalarına karşı
 • Ciltteki pigmentasyon sorunlarına karşı
 • Kollajen üretimini tetiklemek için
 • Cildi cansız ve solgun görünümünden kurtarmak için
 • Hamilelik sürecinin ardından meydana gelen çatlakların tedavisi için
 • El üzerinde meydana gelen kırışıklık ve sarkmaların tedavisi için
 • Dekolte bölgesindeki yaşlanma belirtilerinin tedavisi için gençlik aşısından faydalanılmaktadır.

Gençlik Aşısı İle El Üzeri Gençleştirme Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Gençlik aşısı uygulamasından önce uzman dermatolog hekiminizin, bu tedavinin ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığına karar vermesi gerekir. İlk olarak hastaya cilt analizi yapılır. Sonrasında eğer doktorunuz bu tedaviye karar verirse ilk olarak el üzerine lokal anestezi uygulanır.

Bu sayede tedavi konforlu şekilde geçer. Sonrasında cildinizin ihtiyaçları doğrultusunda size özel olarak hazırlanan gençlik aşısı içeriği, enjekte edilir. Tedavi sonrasında günlük yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kimler Gençlik Aşısı İle El Üzeri Gençleştirme Tedavisi Yaptıramaz?

 • Hamilelik süreci devam eden anne adayları
 • Emzirme dönemindeki anneler
 • Gençlik aşısı içeriğinde yer alan maddelerden herhangi birine karşı alerjik reaksiyon gösteren kişiler
 • Otoimmun hastalıkları olanlar
 • Kanser Hastaları bu tedavi için uygun değildir.

Gençlik Aşısı İle El Üzeri Gençleştirme Tedavisi Yan Etkileri

Gençlik aşısının belirgin bir yan etkisi yoktur. Aşının temel bileşeni olan hyalüronik asit, doğal ve vücudumuzda halihazırda bulunan bir madde olduğu için herhangi bir reaksiyona neden olmaz. Ancak enjeksiyon bölgesinde minik morluklar, şişlikler ve kızarıklıklar oluşabilmektedir. Bunlar kısa sürede kendiliğinden geçecek olan olası komplikasyonlardır.

Gençlik Aşısı Kaç Seans Uygulanır?

Gençlik aşısı ile el üzeri gençleştirme işlemi genellikle 4-6 seans şeklinde planlanır. Seans aralarında iki haftalık bir zaman bırakılır. Ancak her tedavi kişiye özel olarak, kişinin ihtiyaçlarına göre planlanır.

Gençlik Aşısı İle El Üzeri Gençleştirme Fiyatları

Gençlik aşısı uygulamasının maliyetleri çeşitli faktörlere göre değişebilmektedir. Tedavi fiyatları hakkında güncel ve net bilgi almak için Adana Dermatoloji Uzmanı Doktor Fatma Menteş ile iletişime geçebilirsiniz.

Gençlik Aşısı İle El Üzeri Gençleştirme Hizmeti Verdiğimiz İller

Adana, Mersin, Osmaniye, Gaziantep, Kayseri, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Nevşehir, Aksaray, Konya, Karaman, Diyarbakır, Mardin, Hatay, Niğde, Kahramanmaraş, Elazığ, Sivas, Yozgat, Batman, Muş, Kilis, Tunceli ve Erzincan gibi yakın illerde yaşayan hastalar, uzman, deneyimli ekibimiz ve teknolojik altyapımızla sunduğumuz Gençlik Aşısı İle El Üzeri Gençleştirme hizmetimizden yararlanmak istediklerinde randevu al formunu doldurarak, Adana'da bulunan muayenehanemizden bu hizmeti alabilirler.

NOT: Hastalıklar ve tedavi yöntemleriyle ilgili içeriklerimiz yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlığınızla ilgili tüm konularda doktorunuza veya bir sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Diğer Gençlik Aşısı ve Uygulamaları

Gençlik Aşısı ile El üzeri Gençleştirme

Gençlik Aşısı ile El üzeri Gençleştirme

içeriği görüntüle
Gençlik Aşısı ile Yüz ve Boyun Gençleştirme

Gençlik Aşısı ile Yüz ve Boyun Gençleştirme

içeriği görüntüle
tümünü incele
Hemen Randevu Al