Baby Botoks (Botox)

Baby Botoks (Botox) İşlem Takvimi
 • İşlem Süresi

  15 Dk

 • Etki Süresi

  4 - 5 Ay

 • İşe Dönüş

  Hemen

 • Anestezi

  Gerekmiyor

Baby Botoks (Botox)

Baby Botoks (Botox), minimal botoks (botox) toksini enjeksiyonudur. Bu uygulamanın amacı, yüzde altın oran estetiğinin sağlanmasıdır. Mimiklerin doğal görünümünü koruyarak ince kırışıklıkların ve çizgilerin tedavisini sağlar.

Baby Botoks (Botox) Nasıl Uygulanır?

Baby Botoks (Botox) yönteminde kasların gevşetilmesi, sabit ve rahat durması amaçlanır. Yani zaman içerisinde kasılarak gevşemesi duran kaslara işlem uygulanır. Botoks toksininde kullanılacak toksin miktarı dikkatli ve özenli şekilde ayarlanmalıdır. Doktorunuzun ihtiyaçlarınıza göre belirleyeceği dozda uygulanır. Minimal botoks (botox) da anılan Baby Botoks (Botox) yöntemi, doğallığı önemseyen kişilerin tercihidir.

Baby Botoks (Botox) İşlemi Ne Kadar Sürer?

Botoks (botox) da işlemleri genellikle on beş dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Baby Botoks (Botox) yöntemi ile hem yüz bölgesindeki ince çizgi ve kırışıklılardan kurtulmak hem de mimiklerin doğal görünümünü korumak mümkündür.

Baby Botoks (Botox) uygulamalarının etkileri ise birkaç gün içerisinde gözle görülür hale gelmektedir. Baby Botoks (Botox) tedavisi, kişinin mimiklerine zarar vermez. Donuk ve doğal olmayan bir yüz ifadesine yol açmaz. Bu yüzden son derece güvenli bir botoks (botox) yöntemidir.

Kimler Baby Botoks (Botox) Yaptırabilir?

Baby Botoks (Botox) yöntemi natürel görünümü önemseyenlerin tercihidir. Özellikle genç yaşlarda başlanan minimal botoks (botox) işlemleri, yaşlanma belirtilerini geciktirir. Hamilelik ve emzirme dönemindeki anneler haricinde her yetişkin birey güvenle Baby Botoks (Botox) işlemi yaptırabilir.

Baby Botoks (Botox) İşleminin Yan Etkisi Var Mı?

Uzman bir doktor tarafından doğru dozlarda ve muayenehane koşullarında gerçekleştirilen Baby Botoks (Botox) işleminin ciddi bir yan etkisi yoktur. Yalnızca tedavi sonrasında minik kızarıklıklar oluşması doğal kabul edilir. Meydana gelen bu kızarıklıklar birkaç gün içinde kendiliğinden geçecektir.

Baby Botoksun (Botox) Ortaya Çıkışı

Ünlü yönetmen Martin Scorsese, oyuncuların donuk ve ifadesiz bakışlarından rahatsızdı. Bunun üzerine oyuncular arasında estetik dokunuşlar yapılırken, mimiklerin ve yüz ifadelerinin doğallığını koruduğu Baby Botoks (Botox) uygulaması popülerlik kazandı.

İlk olarak Amerika’da ilgi gören bu yöntem, ilerleyen yıllarda tüm dünyada en gözde medikal estetik uygulamalarından biri haline gelmiştir. Diğer botoks (botox) uygulamalarının aksine cilde bir anda yüksek dozlarda botoks (botox) enjekte edilmez. Sabır gerektiren bir uygulamadır.

Baby Botoks (Botox) Öncesi Yapılması Gerekenler

Baby Botoks (Botox) uygulamasından önceki 24 saat, alkollü içecekler kullanmaktan kaçınmalısınız. Tedaviden önceki bir hafta içerisinde kan sulandırıcı ilaçların ve anti-enflamatuar ilaçların doktor kontrolünde kesilmesi gerekir.

Baby Botoks (Botox) uygulaması öncesinde, işlem bölgesinde aktif halde bir uçuk veya deri enfeksiyonu söz konusuysa önce bu sorunlar tedavi edilmelidir. Bu gibi durumlarda botoks (botox) uygulamasını ertelemeniz gerekir.

Baby Botoks (Botox) Fiyatları

Kişinin cildindeki kırışıklıkların derinliği, miktarı ve yoğunluğu yapılan enjeksiyonların sayısını etkilemektedir. Doğal olarak bu da fiyatları belirleyen en önemli faktördür. Baby Botoks (botox) fiyatları hakkında güncel ve net bilgi almak için Adana Dermatoloji Uzmanı Doktor Fatma Menteş ile iletişime geçebilirsiniz.

Baby Botoks (Botox) Hizmeti Verdiğimiz İller

Adana, Mersin, Osmaniye, Gaziantep, Kayseri, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Nevşehir, Aksaray, Konya, Karaman, Diyarbakır, Mardin, Hatay, Niğde, Kahramanmaraş, Elazığ, Sivas, Yozgat, Batman, Muş, Kilis, Tunceli ve Erzincan gibi yakın illerde yaşayan hastalar, uzman, deneyimli ekibimiz ve teknolojik altyapımızla sunduğumuz Baby Botoks (Botox) hizmetimizden yararlanmak istediklerinde randevu al formunu doldurarak, Adana'da bulunan muayenehanemizden bu hizmeti alabilirler.

NOT: Hastalıklar ve tedavi yöntemleriyle ilgili içeriklerimiz yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sağlığınızla ilgili tüm konularda doktorunuza veya bir sağlık kuruluşuna başvurunuz.

Diğer Botoks (Botox) Uygulamalar

Yüz Botoksu (Botox)

Yüz Botoksu (Botox)

içeriği görüntüle
Masseter Botoks (Botox)

Masseter Botoks (Botox)

içeriği görüntüle
Migren Botoks (Botox)

Migren Botoks (Botox)

içeriği görüntüle
Hemen Randevu Al